klimatyzacja pomy ciepła Nowy Sącz

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

montaż klimatyzacji nowy sącz pompy ciepła instalacja nowy sącz

Klimatyzacja, pompy ciepła - montaż, serwis, instalacja - Nowy Sącz i okolice

Klimatyzatory ścienne typu SPLIT INVERTER to urządzenia przeznaczone do chłodzenia oraz dogrzewania pomieszczeń, przy czym oferta obejmuje klimatyzatory MONO SPLIT - z jedną jednostką wewnętrzną, oraz MULTI SPLIT - z dwiema, trzema lub czterema jednostkami wewnętrznymi. Klimatyzatory ścienne to kompletne zestawy obejmujące jednostkę lub jednostki wewnętrzne, jednostkę zewnętrzną oraz pilota, a także elementy niezbędne do instalacji.

Przeznaczenie:
Klimatyzatory ścienne to doskonałe urządzenia do mieszkań, domów jednorodzinnych, jak również do niewielkich punktów usługowych, sklepików czy warsztatów. Mogą być montowane zarówno w nowo budowanych, jak i istniejących budynkach, a ich instalacja jest wyjątkowo szybka i prosta. Ta grupa urządzeń obejmuje klimatyzatory do pojedynczych pomieszczeń a także systemy złożone nawet z czterech jednostek wewnętrznych. Długość przewodów instalacji może wynosić nawet 25 m, co pozwala na elastyczność w doborze miejsca montażu. Technologia INVERTER sprawia, że urządzenia stanowią znacznie mniejsze obciążenie dla instalacji elektrycznej.

Modele:
MONO SPLIT INVERTER: zestawy z jedną jednostką wewnętrzną - cztery typy klimatyzatorów o katalogowej mocy chłodzącej/grzewczej od 2,70/2,80 kW do 6,45/7,00 kW.
MULTI SPLIT INVERTER:
- zestawy z dwiema jednostkami wewnętrznymi - dwa typy klimatyzatorów o katalogowej łącznej mocy chłodzącej/grzewczej 5,20/5,60 kW oraz 6,10/6,60 kW;
- zestaw z trzema jednostkami wewnętrznymi – jeden typ klimatyzatora o katalogowej mocy chłodzącej/grzewczej 8,70/9,40 kW.
- zestaw z czterema jednostkami wewnętrznymi – jeden typ klimatyzatora o katalogowej mocy chłodzącej/grzewczej 10,00/11,00 kW.

Energia słoneczna gromadzi się w ziemi, w wodach gruntowych oraz w powietrzu. Można ją eksploatować za pomocą pompy ciepła i przez cały rok wykorzystywać do ogrzewania i podgrzewania wody. Zastosowanie pompy ciepła w ogóle nie wymaga komina. Wykorzystuje ona w głównej mierze odnawialne źródła energii i nie powoduje żadnej emisji substancji szkodliwych z budynku. 
Warto pamiętać, że pompa ciepła zużywa niewielką ilość energii elektrycznej (25% mocy pompy). Oznacza to, że 75% łącznego zapotrzebowania na energię pokrywa energia uzyskana bezpłatnie ze środowiska.

System geoTHERM jest wyposażony w dodatką grzałkę elektryczną o mocy 2/4/6 kW oraz pogodowy regulator bilansujący energię z graficzną prezentacją ilości ciepła pozyskanego z otoczenia. Dzięki niezwykłej elastyczności system geoTHERM daje Państwu szczególną swobodę podczas planowania indywidualnej instalacji z pompą ciepła. Każdą pompę ciepła można połączyć z takim zasobnikiem ciepłej wody, jaki najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom.
Można nie martwić się o codzienny nadzór nad instalacją, gdyż seryjny pogodowy regulator bilansujący energię automatycznie steruje ogrzewaniem i przygotowaniem ciepłej wody .

Zalety w skrócie:

  • Ogrzewanie budynku z przygotowaniem ciepłej wody wykorzystujące energię ze środowiska naturalnego
  • Skuteczne pozyskiwanie energii za pomocą kolektora gruntowego.
  • Możliwa współpraca z dodatkowym zasobnikiem ciepłej wody zapewnia komfortowe zaopatrzenie domu jednorodzinnego w ciepłą wodę
  • Dopuszczalna wysoka temperatura zasilania instalacji 62° C.


 

Oferujemy:
- sprzedaż
- montaż
- uruchomienia
- przegląd
- naprawy

Nasi Partnerzy:


© HYDRO SERWIS - Systemy Grzewcze i Sanitarne Nowy Sącz. Realizacja:
Verakom

klimatyzatory- pompy ciepła Serwis, naprawy, remonty Vaillant i Saunier Duval Nowy Sącz, Grybów.
montaż klimatyzacji serwis klimatyzacji, pompy ciepła instalacja montaż